Cestovní pojištění

Připravili jsme pro vás několik různých nabídek cestovního pojištění, tak aby jste se na každé vaší cestě mohli cítit bezpečně a věnovat se skutečným zážitkům.

 


 ZÁJEZDOVÉ CESTOVNÍ POJIŠTĚNÍ

Ke každému zájezdu nabízíme výhodné zájezdové cestovní pojištění, které pokrývá celou dobu pobytu. Ideálně kombinuje klasické pojištění léčebných výloh a asistenční službou s pojištěním odpovědnosti. Každý pojištěný má tak nárok na vypořádání nároků (dalších osob) na náhradu škody na zdraví nebo na životě, poškozením, zničením nebo ztrátou věci. U každého zájezdu je uvedena cena a rozsah tohoto pojištění. Při rezervování zájezdu stačí jen zaškrtnout pole, že máte o pojištění zájem, vše ostatní vyřídíme za vás.

 


KRÁTKODOBÉ INDIVIDUÁLNÍ CESTOVNÍ POJIŠTĚNÍ

union_baner
Atraktivní cestovní pojištění do zahraničí od Union pojišťovny s nabídkou mnoha slev. Sestavte si své pojištění přímo na míru k vaší cestě.

 


ČLENSTVÍ V RAKOUSKÉM ALPSKÉM SVAZU ALPENVEREIN

AV_webStaňte se členy Alpenvereinu sekce Edelweiss Vídeň se zastoupením v České republice. Získejte ojedinělé celoroční pojištění outdoorových aktivit a mnoho dalších členských výhod.

 


CELOROČNÍ CESTOVNÍ POJIŠTĚNÍ

Cestujete do zahraničí víckrát do roka? Není třeba při každém vycestování myslet na pojištění. S celoročním pojištěním od Union pojišťovny cestujete vždy pohodlně a bez starostí. Klikněte pro více informací.